Sosyal Medya

117Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Keyifli Sohbet İçin Kaliteli İnsanlar

            Sohbet etme ihtiyacı içerisinde olan insanların rahatlıkla arkadaş bulabileceği seslisay ortamı birçok bakımdan yüksek kalitede hizmet sunuyor. Siteye girerken herhangi bir üyelik gerçekleştirme zorunluluğunuz bulunmuyor. Her şehirden ve farklı ülkelerden sizlerle arkadaşlık kuracak olan insanlar sayesinde çevrenizi genişletebilirsiniz. Site üzerinde farklı sohbet platformlarında ortam kurabilir ve insanlar ile daha samimi sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

            Sohbet platformu üzerinde farklı sohbet odaları bulunuyor. Genel sohbet akışına katılmak istemiyorsanız ve belli insanlar ile sohbet ediyorsanız özel mesajlaşma özelliği sayesinde genel sohbetten koparak dilediğiniz insan ile özel sohbet ortamı yaratabilirsiniz. seslisay ortamına katılmak isteyen herkes site ortamında dilediği gibi zaman geçirebilme şansına sahiptir.

            Sitenin ana sayfasında yer alan ayarlar kısmından birçok ayarı kendinize göre değiştirebilirsiniz. Özel mesajları kapatabilir, özelden seslenmeyi ve kanal üzerinden seslenmeyi kapatabilirsiniz. Sistem üzerinden rahatsız edilmeleri önlemek adına birçok seçenek kullanıcının kendisine bırakılmıştır. Genel sohbetlerde sohbet akışını takip etmek istemiyorsanız daha sakin bir sohbet odasında arkadaşlarınız ile kendinize farklı bir ortam kurabilirsiniz. Dilerseniz siteye üyelik yaparak siteye giriş yaptığınız nicki kayıt altına alabilirsiniz. 

Yazar : uzmanpanel
04 Kas Ptesi 01:00
1461 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar